ShokoBox.lv privātuma politika

Mēs rūpējamies par jūsu privātumu un personas datu drošību. Īstenojot Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis) par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti, ar ko tiek atcelta Direktīva 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula), mēs nodrošinām jums īpaši caurskatāmu un godīgu jūsu personas datu apstrādi.
Šajā privātuma politikā jūs varat iepazīties ar savām tiesībām un saņemt informāciju par jūsu personas datu apstrādi. 
Jūsu personas datu pārzinis ir SIA „1st Mobile store”, reg nr 40103829887, adrese: Zilupes 4-17, Rīga, LV-1019, Latvija, kontakttālrunis: 29876669, e-pasta adrese: info.shokobox@inbox.lv

ShokoBox.lv vietnē tiek izmantots HTTP paplašināšanas protokols - HTTPS (hiperteksta drošas pārsūtīšanas protokols), kas atbalsta šifrēšanu, lai uzlabotu drošību. Dati HTTPS protokolā tiek pārsūtīti, izmantojot kriptogrāfijas protokolus, piemēram, SSL vai TLS.

1. PRIVĀTUMA POLITIKAS PRIEKŠMETS

1.1. Šī konfidencialitātes politika nosaka Interneta veikala tīmekļa vietnes administrācijas saistības neatklāt un aizsargāt personas datu privātumu, ko lietotājs sniedz pēc Vietnes administrācijas pieprasījuma reģistrējoties interneta veikala mājas lapā vai ievietojot pasūtījumu Preces iegādei.

1.2. Personas dati, kas ir atļauts apstrādāt saskaņā ar šo konfidencialitātes politiku ir paredzēts lietotājiem, aizpildot reģistrācijas formu mājas lapā tiešsaistes veikalā ShokoBox.lv ar reģistrāciju, kontaktus, iepirkumu grozs, atgriezeniskās saiknes forma un iekļauj šādu informāciju:

1.2.1. lietotāja uzvārds, vārds;

1.2.2. Lietotāja kontakttīkls;

1.2.3. e-pasta adrese;

1.2.4. Preces piegādes adrese.

1.3. Interneta veikals aizsargā datus, kas automātiski tiek nosūtīti reklāmu vienību apskatei un apmeklējot lapas, kurās ir instalēta sistēmas statistiskā skripts ("pixel"):

 - IP adrese;

 - informācija no sīkdatnēm;

 - Informācija par pārlūkprogrammu (vai citu programmu, kas nodrošina piekļuvi reklāmas attēlojumam);

 - piekļuves laiks;

 - lapas adrese, uz kuras atrodas reklāmas vienība;

 - referrer (iepriekšējās lapas adrese).

1.3.1. Atspējojot sīkfailus, var rasties nespēja piekļūt vietnes daļām, kurām nepieciešama autorizācija.

3.3.2. Interneta veikals savāc statistiku par tās apmeklētāju IP adresēm. Šo informāciju izmanto, lai identificētu un atrisinātu tehniskas problēmas, lai kontrolētu finanšu maksājumu likumību.

1.4. Jebkura cita personiskā informācija neaprobežots iepriekš (pirkumu vēsturi, pārlūkiem, operētājsistēmām, uc) ir pakļauta drošu uzglabāšanu un neizplatīšanas jomā.

2. PERSONAS LIETOTĀJA INFORMĀCIJAS MĒRĶIS MĒRĶI

2.1. Lietotāja personas dati Interneta veikala vietnes administrācija var tikt izmantota šādiem mērķiem:

2.1.1. Identificēšana reģistrētajiem lietotājiem par Online Store tīmekļa vietni, pasūtīšanas un (vai) noslēgt līgumu par preču pārdošanu attālo ceļu ar ShokoBox.lv

2.1.2. Nodrošināt Lietotājam piekļuvi tiešsaistes veikala vietnes personalizētajiem resursiem.

2.1.3. Izveide atgriezenisko saiti lietotājam, tostarp paziņojumus, pieprasījumus izmantošanai Vietnes tiešsaistes veikalu, pakalpojumu, apstrādi pieprasījumu un pasūtījumu no lietotājiem.

2.1.4. Lietotāja atrašanās vietas definīcijas drošībai, krāpšanas novēršana.

2.1.5. Lietotāja sniegto personas datu autentiskuma un pilnīguma apstiprināšana.

2.1.6. Izveidojiet kontu pirkumu veikšanai, ja Lietotājs ir piekritis izveidot kontu.

2.1.7. Interneta veikala vietnes lietotāja paziņojumi par pasūtījuma statusu.

2.1.8. Apstrāde un saņemšana maksājuma apstiprinājums nodokļu vai nodokļu priekšrocības, apstrīdot maksājumu Nosakot tiesības uz kredītlīniju lietotājs.

2.1.9. Nodrošināt Lietotāju ar efektīvu klientu un tehnisko atbalstu problēmu gadījumā, kas saistīti ar vietnes izmantošanu.

2.1.10. Nodrošinot lietotāju ar viņa piekrišanu, produktu jaunumiem, īpašajiem piedāvājumiem, cenu informāciju, jaunumus un citu informāciju vārdā tiešsaistes veikalu vai uz vārdā interneta veikals partneriem.

2.1.11. Reklamēšanas darbību īstenošana ar Lietotāja piekrišanu.

2.1.12. Nodrošināt piekļuvi Lietotājam interneta vietņu partneru vietnēs vai pakalpojumos, lai iegūtu produktus, atjauninājumus un pakalpojumus.

3. PERSONĪGĀS INFORMĀCIJAS PĀRSTRĀDES VEIDI UN NOTEIKUMI

3.1. Personas datu apstrāde no lietotāja tiek veikta bez ierobežojumiem, ar jebkādiem juridiskiem līdzekļiem, tostarp informācijas sistēmās personas datus, izmantojot automatizācijas rīkus vai bez izmantošanas šādiem fondiem.

3.2. Jūs piekrītat, ka administrācijai ir tiesības nodot personas datus trešajām personām, piemēram, kurjera pakalpojumi, pasta organizācijām, telekomunikāciju operatori, tikai ar secību Lietotāja mērķiem, izsniegto tiešsaistes veikala mājas ShokoBox.lv ieskaitot piegādi.

3.3. Lietotāja personas dati var tikt nodoti pilnvarotajām valsts iestādēm Latvijas Republikā tikai uz pamatiem, un tādā veidā, kas izveidota ar tiesību aktiem, Latvijas Republikā.

5.4. Nozaudēšanas vai personas datu izpaušanu vadība informē lietotāju par zaudējumu vai personas datu izpaušanu.

3.5. Vietnes administrācija veic nepieciešamos organizatoriskos un tehniskos pasākumus, lai aizsargātu personīgo informāciju Lietotāja pret neatļautu vai nejaušu piekļuvi, iznīcināšanu, pārveidošanu, bloķēšanu, kopēšanu, izplatīšanu un citām nelikumīgām darbībām, trešo personu.

3.6. Vietnes administrācija kopā ar lietotāju veic visus nepieciešamos pasākumus, lai novērstu zaudējumus vai negatīvām sekām, ko izraisa zaudējumus vai personas datu izpaušanu lietotājs.

4. PUŠU PIENĀKUMI

4.1. Lietotājam ir pienākums:

4.1.1. Sniedziet informāciju par personas datiem, kas nepieciešami vietnes tiešsaistes veikala izmantošanai.

4.1.2. Atjauniniet, papildiniet sniegto informāciju par personas datiem, ja maināt šo informāciju.

4.2. Vietnes administrācijai ir pienākums:

4.2.1. Izmantojiet informāciju, kas saņemta tikai šīs Privātuma politikas 4. punktā norādītajiem mērķiem.

4.2.2. Nodrošināt uzglabāšanu konfidenciālas informācijas noslēpumu neizpaust bez iepriekšējas rakstiskas piekrišanas lietotājs, un nepārdod, maiņa, publikācijas, izpaušana vai jebkura cita nozīmē iespējamos nosūtītos personas datus lietotājam.

4.2.3. Veikt piesardzības pasākumus, lai aizsargātu konfidencialitāti personas datiem Lietotāja saskaņā ar procedūru, ko parasti izmanto, lai nepieļautu šāda veida informācijas pastāvošo uzņēmējdarbības praksi.

4.2.4. Lai ieviestu bloķēt personas datus, kas saistīti ar attiecīgā lietotāja, jo ārstēšanas vai lietotāja pieprasījuma, vai viņa likumiskā pārstāvja vai pilnvarotā iestāde, lai aizsargātu tiesību subjektu personas datiem par pārbaudes periodā, gadījumā viltotu personas datu vai pārkāpumiem.