Par veikalu ShokoBox.lv

Interneta dāvanu veikals ShokoBox.lv piedāvā oriģinālās dāvanas ar šokolādi, kafiju, tēju un dražejām visiem dzīves gadījumiem - gan gatavas, gan uz pasūtījumu ar bildēm un logo. Mūsu misija - palīdzēt jums būt oriģināliem, iepriecināt un pārsteigt! Piedāvājam gan gatavo produkciju - dāvanas dzimšanas dienā, kāzām, Valentīndienai, dāvanas sievietēm un vīriešiem, gan uztaisīsim ar jūsu dizainu - konfektes ar logo, biznesa dāvanas, dāvanas jūsu darbiniekiem, dāvanas kolēģiem, dāvanas klientiem, prezentreklāma.


Mēs ar prieku palīdzēsim jums izvēlēties vai gatavu dāvanu, vai uztaisīsim individuālo pārsteigumu! Netērējiet laiku banālām dāvanām, jo šokolāde var būt jebkāda!


ShokoBox sortimentā ir dažādi šokolādes tāfeļu formāti un garšas - 5, 15, 20, 50, 100 un pat 200 grami, piena, tumša un rūgta šokolāde! Konfekšu kastes ar riekstu pildījumu un dažādiem garšīgajiem pildījumiem un daudz kas cits!


Izmantojam tikai svaigas izejvielas un rūpīgi sekojam līdzi kvalitātei! ShokoBox veikals atbilst PVD prasībām (reģistrācijas numurs 071010) līdz ar ko pasūtīt pie mums ir droši! Šokolāde ir ne tikai garšīga pati par sevi vai ar tējas/kafijas tasīti, bet arī uzlabo garastāvokli! Pat ārsti to rekomendē kā profilakses līdzekli pret saaukstēšanās un nogurumu!


Prece ir derīga aptuveni 1 gadu, bet ievērojot uzglabāšanas nosacījumus. Uzglabāt to nepieciešams istabas temperatūrā, nepakļaujot spilgtas gaismas iedarbībai. Ledusskapī glābāt šokolādi nav ieteicams, jo tās garša un izskats sabojāsies!


Priekš ShokoBox dāvanām izmanto augstas kvalitātes izejvielas, bez piemaisījumiem un palmu eļļas. Mūsu šokolāde vienmēr ir svaiga un garšīga. Šokolāde var būt tumša (72% kakao), un piena (kakao saturs 32%), ka arī deserta (52%). Pērciet dāvanas ShokoBox.lv un jūsu mīļotie būs sajūsmā!